KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14299135
nr 1429 9135
Hans Ekedahl
(1944-2016), Sverige
Signerad, kustlandskap Gotland, 21x26, yttermått inklusive ram: 36x40, akvarell
Hans Ekedahl, svensk bildkonstnär född 1944, död 2016.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 november 2021
kl 20:33:58
29/10 14:28:00